Житловий комплекс " Панська Долина "
ID 7419274


Цена, за м2: от 7650 грн
Адрес: Івано-Франківськ, Пасічна, 70
Застройщик: Open City
Реализует: Open City
Статус строительства
  • І черга будівництва (І черга будівництва, секция 1, І черга будівництва, секция 2, І черга будівництва, секция 3) — Октябрь 2019,
Описание

Новий сучасний житловий комплекс преміум-класу по вул. Пасічній, 70 у мікрорайоні « Пасічна » м. Івано-Франківська, створений для тих, хто цінує комфорт, домашній затишок і стиль. Основою концепції комплексу є ідея високих стандартів, українських традицій і використання передових технологій будівництва. Проект представлений групою будівельних компаній «Open City», що підтверджує надійність та безпеку Ваших інвестицій.
Житловий комплекс «Панська Долина» буде розташований на території 1,3 га, завдяки чому його жителі мають можливість не просто придбати житло, а насолоджуватися його розвиненою внутрішньою інфраструктурою. Будівництво комплексу складається з 3-х черг. Заплановано будівництво трьох будинків, підземного паркінгу з гаражними боксами, зон відпочинку, дитячих та спортивних майданчиків, майданчика для вигулу собак. Молоді сім’ї, що ведуть активний спосіб життя, займаються спортом та цінують домашній затишок, не зможуть залишитись байдужими від придбання житла в ЖК «Панська долина». Саме тут гармонійне життя межує з активним ритмом мегаполіса.
Жителів ЖК «Панська Долина» не буде турбувати міський шум, так як комплекс повністю огороджений від автомобільного руху. Власники автомобілів будуть задоволені сучасним підземним паркінгом. Цей комплекс відкриває нові можливості організації Вашого побуту, робочого простору, дозвілля, спорту і сімейного життя.
I черга – будинок №1 (12 поверхів, 3 секції)
II черга – будинок №2 (12 поверхів, 4 секції)
III черга – будинок №3 та (12 поверхів, 4 секції)

Підземний паркінг І черга – будинок №1 ( на 68 гаражних боксів )


Поделиться:
Свободные квартиры в наличиии на 19.07.2017
Этаж 1-комнатные 2-комнатные 3-комнатные Цена
4 этаж2 свободны1 свободна--от 0 грн./м2
4 этаж1 свободна2 свободны--от 0 грн./м2
5 этаж2 свободны1 свободна--от 0 грн./м2
4 этаж2 свободны1 свободна1 свободнаот 0 грн./м2